Varný robot KitchenAid 5KCF0104EAC

Kód: 5KCF0104EAC
24 994 Kč
Na dotaz

Varný robot KitchenAid seká, drtí, mele, mixuje, míchá, šlehá, emulguje, hněte, napařuje, vaří, dusí i smaží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní varný robot KitchenAid 5KCF0104EAC o příkonu až 1500 W zastane funkci několika kuchyňských spotřebičů. Připravíte v něm vše od polévky přes marmeládu až po orientální pokrmy. Umí vařit (i v páře) v rozmezí 40 až 140 stupňů Celsia, smažit, dusit, sekat, mlít, mixovat, mísit, hníst těsto, emulgovat a šlehat. Úžasně jednoduché ovládání a automatické programy vám ušetří spoustu času.

Robot má 6 automatických režimů i možnost manuálního nastavení, díky níž můžete experimentovat po svém. V balení najdete také nerezovou varnou nádobu, multifunkční nůž, odměrku, šlehač na vejce, horní a dolní napařovací koše s víkem, hnětač na těsto, mini mísu s mini multifunkčním nožem a speciálně navržený „StirAssist“, který jemně obrací a promíchává suroviny pro rovnoměrné vaření se stejnými výsledky jako při ručním míchání.

Výhody varného robota KitchenAid 5KCF0104EAC

  • Umí skoro vše – nepotřebujete několik různých zařízení. Robot ovládá vše v jednom. Seká, drtí, mele, mixuje, míchá, šlehá, emulguje, hněte, napařuje, vaří, dusí i smaží!
  • Robustní a stabilní pomocník s dlouhou životností – litinová konstrukce zajišťuje, že je spotřebič opravdu bytelný a vydrží dlouhá léta. Navíc se snadno čistí.
  • 6 automatických režimů – stačí vybrat vaření, smažení, dušení, napařování, pyré nebo přípravu těsta a můžete začít kouzlit.
  • Přidávání surovin i během vaření – ingredience můžete snadno přidávat i během vaření díky vyklápěcímu víku a otvoru pro přidávání surovin.
  • Stylová varná nádoba o velkém objemu 4,5 litru – umožňuje připravovat pohoštění i pro velkou rodinu. Navíc má ergonomická držadla, vyklápěcí víko a otvor pro přidávání surovin.

Záruční doba:

36 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé spotřebiče
Barva: Mandlová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: