Nerezové spotřebiče iXelium™: 3 výhody, pro které si je zamilujete

Bojíte se, že se vaše nerezové spotřebiče poškrábou už během prvního týdne a do roka jejich barva zmatní? Nesnášíte drhnutí špíny a přichycených zbytků? Sáhněte po produktech s kouzelným slovíčkem iXelium™ v názvu a těchto problémů se bát nemusíte.

Co je povrch iXelium™ od značky Whirlpool?

iXelium™ je patentovaná povrchová úprava nerezových spotřebičů Whirlpool. K její výrobě se používá unikátní nanotechnologie. iXelium™ zaručuje vysokou odolnost proti chemickému i mechanickému působení.

Základní princip je přitom jednoduchý. Na povrchu spotřebiče se vytvoří ochranná bariéra, která minimalizuje riziko poškrábání a zároveň zajistí stálobarevnost nerezu. „Nestárnoucí“ povrch už najdete u mnoha typů spotřebičů do kuchyně – od varných desek až po digestoře.

1.  Nerezové spotřebiče neztrácejí lesk a nezežloutnou

Nelíbí se vám, jak staré spotřebiče časem mění barvu? U produktů, které se pyšní povrchovou úpravou iXelium™, nic takového nehrozí. Zachovají si stejnou barvu a lesk, jako byste si je právě pořídili.

2.  Až 17× větší odolnost proti poškrábání

Tradiční nerezový povrch obyčejnějších spotřebičů často není dostatečně chráněný proti škrábancům. Pak stačí, když o ně nedopatřením zavadíte kuchyňským náčiním, nebo nešetrně přemístíte hrnec, a problém je na světě.

O produktech iXelium™ to ale neplatí. Ty mají povrch 17× odolnější proti vnějším vlivům a poškrábání. Navíc jim nevadí ani střídání horka a chladu: Spotřebiče iXelium™ jsou totiž 11× odolnější vůči teplotní zátěži.

3.  Čištění? Úžasně jednoduché

Na čištění je iXelium™ hotovým požeháním. Jen tak něco se k němu nepřichytí a nevyžaduje ani žádnou zvláštní péči. Nemusíte kupovat žádné speciální přípravky, stačí obyčejná houbička s trochou vlažné vody nebo kapkou mycího prostředku. Vše pohodlně očistíte pouze s pomocí přírodních, neagresivních detergentů, které nezatěžují životní prostředí.

Zaujali jsme vás? Vyberte si novou nerezovou mikrovlnku, varnou desku nebo vestavnou troubu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení