Servis

zarucni_servos

Záruční i pozáruční servis domácích spotřebičů

Společnost AP Servis s. r. o., je oficiálním partnerem a servisním gestorem, zajišťujícím záruční a pozáruční opravy domácích spotřebičů oblíbených značek.

Pokud máte poruchu pračky, sušičky, ledničky nebo jiného domácího spotřebiče, obraťte se na naše servisní středisko. Disponujeme týmem specializovaných mechaniků, kteří jsou špičkovými odborníky ve svém oboru.

Jestliže potřebujete opravu spotřebiče Whirlpool v záruční lhůtě, obraťte se prosím nejprve na servisní linku Whirlpool – 251 001 001.

V případě poruchy vašeho výrobku v pozáruční době nás kontaktujte na infolince 840 110 122 a zvolte volbu č. 1.

Proč chtít opravu od AP servisu?

 • Originální diagnostika přímo od výrobce
  Máme přímý přístup do databáze výrobce a provádíme originální diagnostiku podle modelu spotřebiče. Většina „drobných“ opravářů tuto možnost nemá.
 • Rychlé dodání náhradních dílů
  Jsme oficiálními distributory náhradních dílů značek rodiny Whirlpool Corporation. Nejdůležitější díly držíme skladem a při objednávkách u výrobce máme přednost. Díky tomu zajistíme opravu vašeho spotřebiče v nejbližším možném termínu.
 • Odborná způsobilost
  Každý náš mechanik se specializuje na opravy konkrétních druhů spotřebičů. Všichni mají potřebnou kvalifikaci pro servis elektrických zařízení. Absolvují pravidelná školení výrobce.
 • Pojištění pro případ škody
  Naši zaměstnanci jsou pojištěni hned 2×. Chrání je pojištění za způsobenou škodu i pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli. Žádných škod se tak nemusíte bát.

Záruční servis

Jak postupovat, se dozvíte na našem webu ZDE.


Pozáruční servis

Jak postupovat, se dozvíte na našem webu ZDE.