Kariéra

kariera

Kariéra u AP Servisu

Přidejte se do týmu předního českého prodejce a servisu domácích i poloprofesionálních spotřebičů oblíbených značek.

Nenašli jste vhodnou volnou pozici? Nevadí. Napište nám, jak můžeme spolupracovat. Třeba si plácneme. Těšíme se na vás.

Aktuálně obsazujeme tyto pozice:

AUTORIZOVANÝ SERVISNÍ TECHNIK

Náplň práce:

  •  servis praček, myček, trub, MT atd.
  • servis chladících zařízení výhodou
  • možnost pouze jednoho oboru, není nutné zabývat se vším

Požadujeme:

  • platnou vyhlášku 50, alespoň §6
  • zkušenost v oboru
  • profesionální vystupování, zkušenost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
  • orientaci na zákazníka, komunikační dovednosti
  • ŘP sk.B - vlastní vozidlo
  • práce na HPP

Nabízíme:

  • seriózní jednání a finanční ohodnocení dle provedených servisních zásahů
  • vybavení, zaučení a pravidelná školení
  • zajímavé provizní podmínky, proplácení cestovních náhrad a stravenky
  • systém stálého dodávání a plánování zakázek s administrativním zázemím
  • telefonní dispečink a náhradní díly k dispozici

Kontaktní osoba:

Jan Míčka ml.
j.micka@apservispraha.cz
M: 606604409

VLASTNÍ DOPRAVA (3)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení