O nás

Prodej a servis domácích spotřebičů s tradicí od roku 1991

ap_spotrebice_od_roku_1991

Historie společnosti sahá až do roku 1991. Tehdy došlo ke vzniku firmy, která se původně orientovala pouze na servis spotřebičů Tatramat a odborný prodej náhradních dílů. AP Servis tento úkol převzal a prvořadým cílem se stalo zaručit zákazníkům kvalitnější servisní služby a odbornou pomoc v rámci prodeje náhradních dílů.

Poté, co značku Tatramat převzala společnost Whirlpool, rozšířil AP Servis nejen svou specializaci v oblasti servisu a náhradních dílů, ale začal se věnovat i samotnému prodeji spotřebičů této značky. Úzká specializace a ověřená důvěra ve značku Whirlpool, udělala AP Servis místem, kde dnes zákazník najde komplexní služby od prodeje až po odborný servis spotřebičů. Nyní, v roce 2020, rozšiřujeme sortiment o další oblíbené značky domácích spotřebičů.

Naše výhody

 • Kamenná prodejna
  V naší kamenné prodejně v centru Prahy najdete vystavené nejprodávanější domácí spotřebiče oblíbených značek. Zároveň jsou vám k dispozici naši   zkušení pracovníci, kteří vám vždy ochotně poradí a pomohou vyřešit jakýkoli problém.
 • Autorizovaný prodejce
  Výběr vhodného spotřebiče není vždy snadná záležitost. S námi to ale hravě zvládnete. Díky mnohaletým zkušenostem a bohatým znalostem sortimentu prodávaných značek vám nabízíme zaručeně nejlepší služby a kvalifikovanou pomoc.
 • Komplexní služby
  Jsme si vědomi, že každý z našich klientů má rozdílné potřeby. Všechny nabízené produkty si můžete zakoupit jak v našem e-shopu, tak v kamenné prodejně, a to za stejné ceny. K dispozici jsou vám naši kvalifikovaní pracovníci, kteří vám se vším poradí. Využít můžete také autorizovaného servisu, či si u nás zakoupit náhradní díly a doplňky Wpro.
 • Profesionalita
  Více než 20 let praxe v oboru je garancí bohatých zkušeností, vysoké odbornosti a špičkové kvality našich služeb. Naši pracovníci si dlouhodobě udržují vysoké znalosti o dění napříč celým odvětvím a jsou tak schopni vám poradit a pomoci s jakýmkoli problémem.
 • Prodloužená záruka
  K řadě spotřebičů získáte možnost prodloužit si záruku k zakoupenému z 2 až na 5, nebo dokonce více let. Zbavte se starostí s případnými opravami poškozených součástí spotřebiče, uděláme to pro vás zdarma.
 • Kvalitní produkty
  Výrobky značek rodiny Whirlpool Corporation se pyšní mnohaletou tradicí a bohatými zkušenostmi. Díky tomu máte jistotu opravdu vysoké úrovně zpracování. Nejmodernější technologie a inovativní design si jistě najdou místo ve vaší domácnosti. 

PRODÁVANÉ ZNAČKY


Komplexnost nabízených služeb: Od prodeje až po značkový servis

Díky letitým zkušenostem vám nyní můžeme nabídnout prvotřídní služby. Servis jsme rozšířili o prodej spotřebičů, originálních dílů a příslušenství. Samozřejmostí je odborné poradenství s výběrem i údržbou domácích i profesionálních spotřebičů.

Specialista na domácí a poloprofesionální spotřebiče

Víme, že každý z našich klientů má odlišné potřeby a upřednostňuje jiný styl nákupu. Vybrané produkty proto můžete zakoupit jak v našem e-shopu, tak i kamenné prodejně v centru Prahy, a to za stejné ceny. Provozujeme maloobchod i velkoobchod a zajišťujeme autorizovaný servis. Zakoupíte u nás nejen špičkové spotřebiče, ale také veškeré náhradní díly, příslušenství a doplňky WPro. Naším cílem je poskytovat služby na té nejvyšší úrovni a zaručit vám absolutní spokojenost.

Showroom v centru Prahy

Protože vám chceme nabídnout ty nejlepší služby, pustili jsme se v roce 2011 do rozsáhlé rekonstrukce prodejní plochy. Vznikl tak v Praze unikátní showroom s bohatým výběrem nejlepších praček, ledniček a dalších domácích spotřebičů na jednom místě.