O nás

Prodej a servis domácích spotřebičů s tradicí od roku 1991

ap_spotrebice_od_roku_1991

Historie společnosti sahá až do roku 1991. Tehdy došlo ke vzniku firmy, která se původně orientovala pouze na servis spotřebičů Tatramat a odborný prodej náhradních dílů. AP Servis tento úkol převzal a prvořadým cílem se stalo zaručit zákazníkům kvalitnější servisní služby a odbornou pomoc v rámci prodeje náhradních dílů.

Poté, co značku Tatramat převzala společnost Whirlpool, rozšířil AP Servis nejen svou specializaci v oblasti servisu a náhradních dílů, ale začal se věnovat i samotnému prodeji spotřebičů této značky. Úzká specializace a ověřená důvěra ve značku Whirlpool, udělala AP Servis místem, kde dnes zákazník najde komplexní služby od prodeje až po odborný servis spotřebičů. Nyní, v roce 2020, rozšiřujeme sortiment o další oblíbené značky domácích spotřebičů.

Naše výhody

 • Kamenná prodejna
  V naší kamenné prodejně v centru Prahy najdete vystavené nejprodávanější domácí spotřebiče oblíbených značek. Zároveň jsou vám k dispozici naši   zkušení pracovníci, kteří vám vždy ochotně poradí a pomohou vyřešit jakýkoli problém.
 • Autorizovaný prodejce
  Výběr vhodného spotřebiče není vždy snadná záležitost. S námi to ale hravě zvládnete. Díky mnohaletým zkušenostem a bohatým znalostem sortimentu prodávaných značek vám nabízíme zaručeně nejlepší služby a kvalifikovanou pomoc.
 • Komplexní služby
  Jsme si vědomi, že každý z našich klientů má rozdílné potřeby. Všechny nabízené produkty si můžete zakoupit jak v našem e-shopu, tak v kamenné prodejně, a to za stejné ceny. K dispozici jsou vám naši kvalifikovaní pracovníci, kteří vám se vším poradí. Využít můžete také autorizovaného servisu, či si u nás zakoupit náhradní díly a doplňky Wpro.
 • Profesionalita
  Více než 20 let praxe v oboru je garancí bohatých zkušeností, vysoké odbornosti a špičkové kvality našich služeb. Naši pracovníci si dlouhodobě udržují vysoké znalosti o dění napříč celým odvětvím a jsou tak schopni vám poradit a pomoci s jakýmkoli problémem.
 • Prodloužená záruka
  K řadě spotřebičů získáte možnost prodloužit si záruku k zakoupenému z 2 až na 5, nebo dokonce více let. Zbavte se starostí s případnými opravami poškozených součástí spotřebiče, uděláme to pro vás zdarma.
 • Kvalitní produkty
  Výrobky značek rodiny Whirlpool Corporation se pyšní mnohaletou tradicí a bohatými zkušenostmi. Díky tomu máte jistotu opravdu vysoké úrovně zpracování. Nejmodernější technologie a inovativní design si jistě najdou místo ve vaší domácnosti. 

PRODÁVANÉ ZNAČKY


Komplexnost nabízených služeb: Od prodeje až po značkový servis

Díky letitým zkušenostem vám nyní můžeme nabídnout prvotřídní služby. Servis jsme rozšířili o prodej spotřebičů, originálních dílů a příslušenství. Samozřejmostí je odborné poradenství s výběrem i údržbou domácích i profesionálních spotřebičů.

Specialista na domácí a poloprofesionální spotřebiče

Víme, že každý z našich klientů má odlišné potřeby a upřednostňuje jiný styl nákupu. Vybrané produkty proto můžete zakoupit jak v našem e-shopu, tak i kamenné prodejně v centru Prahy, a to za stejné ceny. Provozujeme maloobchod i velkoobchod a zajišťujeme autorizovaný servis. Zakoupíte u nás nejen špičkové spotřebiče, ale také veškeré náhradní díly, příslušenství a doplňky WPro. Naším cílem je poskytovat služby na té nejvyšší úrovni a zaručit vám absolutní spokojenost.

Showroom v centru Prahy

Protože vám chceme nabídnout ty nejlepší služby, pustili jsme se v roce 2011 do rozsáhlé rekonstrukce prodejní plochy. Vznikl tak v Praze unikátní showroom s bohatým výběrem nejlepších praček, ledniček a dalších domácích spotřebičů na jednom místě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení