Specialista na náhradní díly Jiří Fuller: S každým zákazníkem se dá dohodnout

Co stojí za odborností AP Servisu? Především zkušenosti a stabilita týmu. Každý tu má svou úzkou specializaci, které se dlouhodobě věnuje. Třeba prodejce náhradních dílů Jiří Fuller k nám nastoupil hned po škole. A dnes tomu bude už 20 let.

Bohatství firmy stojí na lidech. V čem spočívá „zlato“ Jirky Fullera?

V komplexní znalosti sortimentu rodiny Whirlpool. Během 20leté spolupráce se každý den učí detaily o zboží od kuchyňských robotů až po poloprofesionální pračky. Jako specialista na náhradní díly zná každý produkt doslova do posledního šroubku. Protože zboží také prodává, sleduje aktivně i trendy v pojetí obchodu.

„Dříve jsem se orientoval hlavně na navazování vztahů a komunikaci s partnery, dnes se zaměřuji spíše na maloobchod a poradenství zákazníkům,“ popisuje svou práci.

Pokud potřebujete poradit s výběrem náhradního dílu nebo příslušenství ke svému spotřebiči, je to právě Jirka, kdo vám v AP Servisu nejlépe poradí.

Logistika je čím dál sofistikovanější, technologie složitější

„Dnes jakmile se objeví v našem systému objednávka, odbavím ji a řidič vše hned nakládá…Je to čím dál rychlejší a stoupá tím samozřejmě i tlak na efektivitu,“ prozradil Jirka. Hlavní náplní jeho práce ale zůstává odborná činnost – např. aktualizace databází s diagnostickým zaměřením, které využívají servisní technici.

Svět domácích spotřebičů se vyvíjí až neuvěřitelně rychle. „Skoro nemine den, aby se neobjevil nový produkt nebo technologie. Obrovskou cestu ušly třeba pračky – tam, kde dříve stačil k pohonu obyčejný řemen, se nyní používají vysoce sofistikované elektromotory,“ usmívá se Jirka. „Ale právě neustálý vývoj mě na této práci baví. A pak také kolektiv, který je tu skoro jako jedna rodina,“ dodává.

V jakých situacích vám Jirka pomůže?

  • Když hledáte kompatibilní příslušenství s konkrétním produktem.
  • Pokud potřebujete pomoci s výběrem nebo domácí instalací náhradního dílu.
  • Chcete-li poradit se správnou údržbou a péčí o domácí spotřebiče.

Máte otázky k náhradním dílům nebo péči o spotřebiče? Kontaktujte Jirku

Dotazy ohledně příslušenství a náhradních dílů ke spotřebičům  vám Jirka rád zodpoví od pondělí do čtvrtka mezi 8 a 18 hodinou, v pátek do 15 hodin.

Telefon: 227191729 nebo 31

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení