Odsavač Whirlpool AKR 504 IX/1

Kód: AKR 504 IX/1
20 190 Kč
Na dotaz

Prostorový odsavač par AKR 504 IX/1 v nerezovém vyhotovení a černým panelem o šířce 100 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LED osvětlení
Účinný systém osvětlení. Systém osvětlení LED vydrží 10 krát déle než tradiční žárovky a spotřebuje o 90 % méně energie.
 
Celková roční spotřeba energie
Ideální výkon, vynikající úspora. Odsavače par Whirlpool jsou navrženy tak, aby poskytovaly výjimečné výsledky a zároveň snižovaly náklady na energii.
 
Elektronické ovládání
Ovládání bez námahy. Tento odsavač par Whirlpool je vybaven intuitivním elektronickým ovládáním, které je navrženo tak, aby vám umožnilo co nejjednodušší používání.
 
4 rychlosti
Všestranný výkon. Tento odsavač par Whirlpool nabízí 4 možnosti rychlostí, díky kterým máte úplnou kontrolu nad rychlostí odsávání.
 
Motor s vysokou účinností
Účinnost na prvním místě. Motor tohoto odsavače par Whirlpool je navržen tak, aby poskytoval ideální filtraci a zároveň zajišťoval vysokou energetickou účinnost.
 
Energetická třída B
Energeticky úsporné.
Tento spotřebič patří do energetické třídy B.
 
Instalace do prostoru
Výjimečná krása. Tento prostorový odsavač par lze snadno nainstalovat nad varný ostrůvek. Jeho design zaručuje, že se stane středobodem vaší kuchyně.
 
Technologie 6. SMYSL
Technologie 6. SMYSL. Díky teplotním čidlům a jedinečné technologii 6. SMYSL automaticky zvolí režim provozu, který je pro vás nejvhodnější.
 
Booster
Vaření bez zápachu. Tento Whirlpool odsavač par je vybaven funkcí Booster, která zaručuje dokonalou filtraci vzduchu, pachů a mastnoty.
 
4 světla
Perfektní osvětlení. Tento odsavač par Whirlpool je vybaven čtyřmi integrovanými světly, která zajišťují ideální osvětlení.
 
Flexibilní instalace
Flexibilní možnosti instalace. Tento odsavač par Whirlpool lze využívat v režimu odtahu nebo recirkulace (nutný filtr), takže si můžete užívat naprostou svobodu při navrhování vaší kuchyně.
 
Dotykové ovládání
Intuitivní ovládání. Stylové dotykové ovládání umožňuje snadný a okamžitý přístup ke všem funkcím a nastavením vašeho odsavače par.

Doplňkové parametry

Kategorie: Digestoře do kuchyně
Hmotnost: 36.1 kg
Barva: Nerez
Energetická třída: B
Maximální výkon odtahu: 651 - 850 m3/h
Provedení digestoře: Komínový
Šířka digestoře: nad 80 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: