Odsavač Whirlpool WHVS 90F LT C K

Kód: WHVS 90F LT C K
24 990 Kč
Skladem u dodavatele

Dekorativní nástěnný odsavač par WHVS 90F LT C K v černém provedení a šířkou 90 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

WHVS90FLTCK:

Typ odsavače: nástěnný

Šírka: 898 mm
Skvělé odsávání pro pohodové vaření

Ovládání: dotykem
Dotykové ovládání na dosah

Hladina hluku: 55

Maximální síla odsávání: 432 m³/h

Energetická třída: A++
Nižší spotřeba elektřiny, vyšší ohleduplnost k životnímu prostředí

Technologie 6. smysl

Plná kontrola a vysoký výkon

Připojení pomocí aplikace 6th Sense Live

Integrovaná Wi-Fi pro ovládání na dálku

Aplikace 6th Sense Live

Ovládejte odsavač pomocí svého chytrého telefonu nebo tabletu

Cook Sense

Chytrý způsob větrání v kuchyni

Air Sense

Udržujte svou kuchyni neustále čistou a svěží

Light Sense

Nastavitelné osvětlení

Režim Zen

Výjimečně tichý provoz

Bezkartáčový motor

Tichá technologie

Booster

Účinný systém odsávání

Energetická třída: A++

Vysoký výkon při nižší spotřebě energie.

Osvětlení: LED

Díky LED osvětlení je životnost o 10 % delší a spotřeba energie o 90 % nižší.

Časovač

Nastavte čas vypnutí odsavače.

Počet tukových filtrů: 1

Filtr zachytávající tukové částice

Počet uhlíkových filtrů: 2

Svěží vzduch díky uhlíkovému filtru

Obvodové odsávání

Snížená hladina hluku s výkonným odsáváním

Technologie 6. smysl Technologie, která se postará o příjemné prostředí ve vaší kuchyni.

Odhalte pokroková řešení, která vám pomohou v kuchyni. Odsavač par Whirlpool s technologií 6. SMYSL s vestavěnými senzory vlhkosti a teploty rozpozná intenzitu výparů a automaticky nastaví výkon potřebný k jejich odsátí.

Připojení pomocí aplikace 6th Sense Live Buďte chytří. Buďte připojeni. Buďte svobodní.

Zapnout a vypnout. Péct a opékat. Poklepat a přetáhnout. Aplikace 6th Sense Live je vždy inspirativní. Po připojení k aplikaci 6th Sense Live budete mít ihned přístup k širokému výběru receptů, nápadů a návodů. Máte možnost snadno ovládat spotřebič a a průběh vaření na dálku. Ale to není všechno! Aplikace vám doporučí potřebné suroviny a přidá je do nákupního seznamu. Kulinářská veledíla tak máte na dosah ruky.

Aplikace 6th Sense Live Ovládání na dotyk

Díky aplikaci Whirlpool 6th Sense Live můžete ovládat svůj spotřebič kdykoliv a odkudkoliv. S pomocí této apky dosáhnete požadovaných výsledků bez námahy a navíc ušetříte čas i energii. Kromě nových receptů pro inspiraci si sami můžete vytvářet, nahrávat a ukládat své oblíbené recepty a programy, nebo si sepsat nákupní seznam. Posuňte vaření na vyšší úroveň a změňte běžná jídla v kulinářský zážitek s minimální námahou.

Cook Sense Čisté a pod kontrolou

Funkce CookSense rozpozná množství páry a intuitivně zvolí vhodný výkon odsávání. Senzor 6. Smysl automaticky rozpozná a odsaje tukové částice i páru, a zbaví vás tak nepříjemných a nežádoucích pachů. Kuchyně tak zůstane příjemným místem pro další aktivity. Aby byla vždy zaručena vynikající kvalita vzduchu, odsavač rozpozná režim vaření, analyzuje typ páry a intuitivně přizpůsobí úroveň výkonu, takže zajistí dostatečné odsávání kouře, pachů i tukových částic. Mastné zbytky se tak nestihnou usadit na žádném povrchu, a proto je snazší udržovat v kuchyni čistotu. S funkcí CookSense jsou odsavače par ještě snadněji ovladatelné, protože technologie 6. Smysl se aktivuje jedním stisknutím tlačítka a automaticky nastaví vhodný odsávací výkon k zajištění nejlepšího výsledku a úspory nákladů.

Air Sense Příjemný vzduch v kuchyni. Celý den, každý den

Ať už uklízíte nebo jen odpočíváte, funkce AirSense je ideální řešení, jak snadno udržet kuchyni čistou a bez zápachu. Odsavač pokračuje v práci i po ukončení vaření. Funkce AirSense je schopna rozpoznat nejen kuchyňské pachy, ale i pachy, které nevznikají při vaření, jako jsou čisticí prostředky či cigaretový kouř apod. Odsavač se intuitivně a automaticky zapne a odsaje veškeré nežádoucí pachy a vzdušné nečistoty. K dispozici jsou dva cykly, intenzivní a denní, které zaručují příjemné ovzduší bez rušivých pachů při každodenních aktivitách.

Light Sense Inteligentní, příjemné a funkční osvětlení

Správné osvětlení je nezbytné a technologie Whirlpool LightSense s inteligentním řešením dokáže přizpůsobit osvětlení vaší náladě nebo aktivitě, a to i v noci. LightSense dokáže perfektně osvětlit pracovní prostor, nebo světla ztlumit a navodit příjemnou atmosféru. Funguje i jako neotřelé bezpečnostní světlo.

Režim Zen Maximální výkon, minimální hluk

Stiskem jediného tlačítka aktivujete speciální režim ZEN Mode, který zaručuje optimální kompromis mezi odsáváním a hlučností. Je ideální při delším vaření pokrmů, za přítomnosti větší společnosti v kuchyni nebo v okamžiku, kdy je potřeba ticho (např. při telefonickém hovoru).

Bezkartáčový motor Tichá technologie

Inovativní bezkartáčový motor je poháněn permanentními magnety a zajišťuje extrémně tichý chod spotřebiče. Motor nepotřebuje kartáče k udržení elektrického připojení, což zajišťuje vyšší účinnost, delší životnost (nedochází k opotřebení kartáčů), nízkou hladinu hluku a flexibilitu při nastavení rychlosti.

Booster Výkonný odsavač

Funkce Booster zvýší výkon odsávání v případě ostrých pachů nebo kouře, například při připálení jídla. Vzduch se vyčistí rychleji, takže šetříte čas i energii. Při aktivaci této funkce se odsavač na nezbytně dlouhou dobu přepne na maximální výkon a následně se vrátí na naposledy použitý stupeň odsávání.

Energetická třída: A++ Podstatná úspora energie

Odsavač energetické třídy A++ je z hlediska energetické účinnosti jedním z nejlepších odsavačů na trhu. Motor nové generace je efektivní, vysoce výkonný, má nižší hlučnost a nízkou spotřebu energie.

Osvětlení: LED LED osvětlení

LED žárovky používané v odsavači Whirlpool WHVS 90F LT C K poskytnou důkladné osvětlení celého sporáku a současně šetří energii – mají totiž 10× delší životnost a spotřebují o 90 % méně energie než klasické žárovky.

Časovač Nemusíte hlídat čas

Díky funkci časovače se váš odsavač po skončení práce automaticky vypne. Při odchodu z kuchyně nemusíte myslet na to, že je potřeba jej vypnout.

Počet tukových filtrů: 1 Zdravé vaření

Tukové filtry odsavače Whirlpool WHVS 90F LT C K zachytávají tukové částice i další nečistoty. Vzduch v kuchyni se čistí pomocí několika vrstev kovového síta, které snadno vyjmete a umyjete v myčce nádobí, takže vám bude sloužit dlouhá léta.

Počet uhlíkových filtrů: 2 Užijte si svěží vzduch

Vaření už nemusí nutně znamenat těžko odstranitelné pachy, které zaplaví celou kuchyni a dlouho se jich nelze zbavit. Pachový filtr v odsavači Whirlpool rychle obnoví ve vaší kuchyni příjemný a svěží vzduch.

Obvodové odsávání Oceníte vysokou účinnost i styl odsavače

Už nemusíte hledat kompromis mezi účinným odsáváním a designem. Vyberte si odsavač Whirlpool WHVS 90F LT C K s nízkou hlučností a systémem obvodového odsávání. Bezesporu oceníte také jeho stylový vzhled, tichý chod, i o 10 % vyšší výkon.

Dokonalý soulad Jednotný vzhled

Odsavač Whirlpool WHVS 90F LT C K dokonale ladí s troubou, varnou deskou i mikrovlnnou troubou z řady W Collection a společně tak tvoří celistvý design, díky kterému bude váš interiér ještě působivější a stylovější.

Výrobce si vyhrazuje právo změny designu, funkcionality a softwaru bez předchozího upozornění. Grafické materiály slouží pouze k ilustrativním účelům.

  • Podrobné technické parametry najdete zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Digestoře do kuchyně
Hmotnost: 40 kg
Barva: Černá
Energetická třída: A++
Maximální výkon odtahu: 651 - 850 m3/h
Provedení digestoře: Komínový
Šířka digestoře: nad 80 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: