Zmrzlinovač KitchenAid 5KSMICM

Kód: 5KSMICM
3 890 Kč
Na dotaz

Mísa o objemu 1,9 l  pro výrobu  zmrzliny a mražených desertů k robotu KitchenAid. Tekutina unvitř dvojité stěny této inovační mrazící mísy poskytne důkladné a stejnoměrné mražení po celou dobu míchaní. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ice cream maker / zmrzlinovač

Vyrobte si doma vlastní zmrzlinu, gelato nebo sorbet . Výrobník zmrzliny KitchenAid je vyrobentak, aby zajistil, že mísa zůstane déle chladnější pro konzistentní texturu napříč recepty a snadněji nabíratelnou zmrzlinu z mísy. Moderní designová nádoba na výrobu zmrzliny je určena pro kuchyňské roboty KitchenAid Artisan 5KSM45, 5KSM90, 5KSM95, 5KSM125, 5KSM150, 5KSM156, 5KSM175, 5KSM180, 5KSM185, 5KSM195, Heavy Duty/Profi 5KPM5, Artisan 5KSM7580, Heavy Duty 5KSM7591, Profi 5KSM7990 (prodávají se samostatně).

Krátká doba míchání v nádobě na zmrzlinu o objemu 1,9 l
Zmrzlinu, sorbet nebo gelato sipřipravíte za méně než 30 minut (nezahrnuje dobu přípravy). Nádoba se snadno čistí. Pro přípravu zmrzliny měkké konzistence. Pokud chcete pevnější konzistenci, uložte zmrzlinu v mělké vzduchotěsné nádobě na 2–4 hodiny do mrazničky. Mrazicí nádobu použijte bezprostředně po vyjmutí z mrazničky, kde byla uložená po dobu 16 hodin, protože se ihned po vyjmutí začne rozmrazovat. Počáteční objem surovin by neměl překročit 1,4 l, vyrobí se 1,9 l zmrzliny.

Nově navržená sestava a nové rukojeti, které lze snadno připojit ke kuchyňskému robotu
Pro rychlou přípravu všech vašich oblíbených receptů.

Doba mražení nádoby
Nádoba na zmrzlinu je připravena k použití po 16 hodinách v mrazničce

Nově navržená metla se otáčí uvnitř nádoby
Roztírá, stírá a promíchává zmrzlinu a zajišťuje tak rovnoměrné zmrazení. Pro snadné vkládání a důkladné smíchání veškerých přísad.

Výroba zmrzliny se skládá ze dvou částí: příprava a zrání.
Míchání zmrzlinové směsi je proces přípravy, ve kterém se bude konzistence zmrzliny podobat točené zmrzlině. Proces zrání probíhá v mrazničce, kde bude zmrzlina po dobu 2–4 hodin tuhnout.

Záruka
Na tento model se vztahuje záruka 2 roky.

Standardní příslušenství

Nádoba na zmrzlinu o objemu 1,9 l
Vnější materiál nádoby plast ABS, vnitřní materiál nádoby hliník, materiál těsnění nádoby silikon, materiál výplně nádoby 30% roztok karbamidu. Nelze mýt v myčce na nádobí, umývejte pouze v ruce. Nádobu lze mýt teprve tehdy, až dosáhne pokojové teploty.

Metla zmrzlinovače
Musí být připojena k hnací sestavě. Pokud metla začne prokluzovat a cvakat, znamená to, že je zmrzlina hotová. Materiál metly POM - vysoce krystalický, vysoce výkonný technický polymer, který disponuje širokou škálou vlastností, zejména nízkým koeficientem tření a vynikající odolnosti proti opotřebení. Lze mýt v myčce nádobí v horním koši.

Hnací sestava
Musí k ní být připojena metla. Lze mýt v myčce nádobí v horním koši.


V detailech je síla celku a výrobky KitchenAid jsou toho nevyvratitelným důkazem! Nejen perfektní zpracování hlavního těla přístroje, ale také precizní příslušenství činí již téměř 100 let z KitchenAid nenahraditelného kuchyňského pomocníka.
KitchenAid příslušenství je určeno zejména pro kuchyňské roboty, jejichž funkce tak velmi snadno rozšíříte a vylepšíte. Samozřejmostí je špičková kvalita provedení, vysoká funkčnost a životnost výrobků.
V běžném kuchyňském provozu oceníte například základní kousky, jako jsou hnětací a šlehací metly, nádoby uzpůsobené pro specifické využití, mlýnky na maso i další suroviny nebo například tvarovače těstovin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské roboty
Hmotnost: 3.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: