Vozík pod spotřebiče WPro TROL 01

Kód: 481281719371
1 590 Kč
Skladem (1 ks)

WPro vozík Trol 01 pod spotřebiče je multifunkčním řešením pro všechna těžká zařízení jako je chladničkamrazákpračkamyčka nádobí, ... s maximální váhou 250 kg. Vozík je praktickým řešením pro přemístění spotřebiče například ke snadnému čištění. Vozík je vyroben z vysoce kvalitního a odolného kombinovaného materiálu. Už žádné poškrábané podlahy při stěhování spotřebiče. Rychlá a snadná instalace Vám zajistí lepší stabilitu umístěného spotřebiče. Rozměry vozíku jsou 580x614 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktický WPRO vozík Trol 01 pod spotřebiče je multifunkčním řešením pro všechna těžká zařízení jako je chladnička, mrazák, pračka, myčka nádobí, ... s maximální váhou 250 kg.

Vozík je praktickým řešením pro přemístění spotřebiče například ke snadnému čištění. Vozík je vyroben z vysoce kvalitního a odolného kombinovaného materiálu. Už žádné poškrábané podlahy při stěhování spotřebiče. Rychlá a snadná instalace Vám zajistí lepší stabilitu umístěného spotřebiče. Rozměry vozíku jsou (VxŠxH) 65x614x580 mm.

Dvě aretační páky zajistí bezpečné usazení spotřebiče na vybraném místě.

Na vozík je možné současně postavit i pračku a sušičku. Jen je potřeba myslet na bezpečnost stohování a používat originální nebo universální spojovací mezikus pro tyto spotřebiče.

Instruktážní videonávod jak vozík instalovat:

 

Vozík pod spotřebiče WPro TROL 01

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ML Avatar autora | 8.2.2021
přesně jak jsem doufal. kolečka nemají aretaci, ale při posunu páčky se nadzvednou a deska tedy stojí na pevných nožičkách. Nehrozí, že by pračka "odjela".

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: