Náš obchodní tým: Ta správná volba při výběru spotřebiče

Hlavním článkem naší firmy je oddělení prodeje, které vám bude pravou rukou při výběru nového spotřebiče do domácnosti i profesionálního provozu. Zastihnete nás v showroomu, na telefonu, e-mailu a sociálních sítích.

Jak vám pomůžeme?

Sledujeme aktuální trendy v oblasti domácích i poloprofesionálních spotřebičů. Doporučíme vám ten nejlepší pro vaše potřeby.

  • Rádi vás provedeme naším sortimentem, aby byl výběr toho správného pomocníka jednoduchý a rychlý. Poradíme i s volbou příslušenství a údržbou.
  • V případě odběru 3 a více kusů zboží zdarma zpracujeme cenovou nabídku.
  • Zajistíme všechny doplňkové služby pro váš spokojený nákup – prodlouženou záruku, dopravu i odbornou instalaci a servis. Dopravu spotřebičů nyní nabízíme po celé ČR zdarma. Doručujeme také na Slovensko.

Náš tým

 

Jméno

Pevná tel. linka

 

Eliška Vobořilová

227 191 730

 patricia_circle

Patrícia Fleischhackerová

227 191 733

 petr_circle

Petr Svoboda

227 191 732

 

K dispozici jsme vám také na e-mailu info@apspotrebice.cz a sociálních sítích.

Máte-li možnost, navštivte nás v showroomu v centru Prahy, kde na ploše přes 100 m2 vystavujeme aktuálně nejzajímavější spotřebiče a doplňky.

Interiér provozovny

 

Co se zákazníky nejčastěji řešíme?

Patrícia: Najčastejšie riešime dostupnosť a funkcie spotrebičov. Zákazníci chcú poradiť, keď si vyberú set spotrebičov sami, či sa k sebe tieto  hodia designom a funkciami.

Petr: Hodně časté jsou dotazy na dostupnost. A to i u spotřebičů, kde je v e-shopu uvedeno skladem – ihned k odeslání. To bude pravděpodobně způsobeno špatnou zkušeností z jiných obchodů. U nás se na tuto informaci můžete 100% spolehnout. Zboží odesíláme obratem, nebo v termínu podle vašich potřeb.

Jaké jsou možnosti objednání spotřebiče a dopravy?

Eliška: Objednávky přijímáme přes e-shop, e-mailem, telefonicky, ale samozřejmě také při osobní návštěvě naší prodejny. Je čistě na vás, jakou formu upřednostníte. Ceny spotřebičů jsou ve všech případech úplně stejné, dle našich internetových stránek www.apspotrebice.cz.

Hned s vámi domluvíme i termín dopravy a montáže, pokud si ji budete přát. Pomůžeme i s vyřízením nákupu na splátky.

Jak se vyvíjejí trendy  v prodeji kuchyňských spotřebičů?

Patrícia: Momentálne vzrástol záujem o vestavané spotrebiče: rúry, mikrovlnné rúry, umývačky riadu a taktiež sušičky.  Zákazníci po novom roku zariaďujú nové kuchyne a rekonštruujú. Pripravujú sa na leto. Po vianociach sú výpredaje, zľavy na ktoré čakali.

Eliška: Ačkoli nyní nabízíme více značek (Hotpoint, Indesit, KitchenAid), největší oblibě se stále těší produkty Whirlpool.

Od jakého počtu kusů už se jedná o velkoobchodní objednávku, a jak probíhá nacenění?

Eliška: Od spuštění e-shopu v roce 2011 už neprovozujeme velkoobchod jako takový. Pokud máte zájem o odběr 3 a více kusů, nabízíme možnost individuální cenové nabídky. Stačí nám zaslat e-mailem soupis vybraných modelů, a my se pokusíme zaujmout lepší cenou, než jakou najdete na našich stránkách.

Patrícia: Najčastejšie naceňujeme vybavenie do celej kuchyne spolu s práčkou a sušičkou do kúpelne. Prípadne tvoríme cenové nabídky pre velkoodberateľov  a firmy, ktoré zariaďujú viacero kuchýň.

Jaká je otevírací doba showroomu?

Na prodejně na Francouzské 114 v Praze 10 jsme k zastižení kdykoli během otevírací doby, bez polední pauzy. Tedy každý všední den od pondělí do čtvrtka mezi 8–18 hod a v pátek pak od 8 do 15 hod.

Jak se k nám nejlépe dostat?

Tramvajemi č. 4 a 22 nebo autobusem č. 135 na zastávku Krymská. Prodejna už je odsud jen kousek směrem dolů z kopce. Pokud přijedete autem, máme vyhrazené parkovací místo. S naložením zboží vám rádi pomůžeme.

Tipy pro hladký nákup spotřebičů:

  • Vybírejte podle využití – produkty do domácnosti mají úplně jiné funkce a konstrukci než poloprofesionální provozní vybavení.
  • Sledujte odlišnosti jednotlivých designových řad – i drobné detaily (tvary madel, šroubky, barevný odstín) mohou sehrát na celkovém dojmu z vaší kuchyně velkou roli.
  • Showroom – pokud najdete u zboží v našem e-shopu tuto ikonku, máme ho vystavené přímo na prodejně. Můžete si jej přijít prohlédnout i osahat :)
  • Není skladem – poslat dotaz“ – najdete-li u vybraného spotřebiče tuto informaci, je nejlepší využít pro dotaz na dostupnost webového formuláře, do kterého se dostanete kliknutím. Jde o nejrychlejší způsob, jak dostupnost zjistit. Ověřujeme ji totiž přímo u oficiálního zastoupení značek Whirlpool v ČR.

Volné místo v našem týmu

Do našeho týmu rádi uvítáme nového člena/členku, který/která usedne na volnou židli po kolegyni, která odchází na mateřskou dovolenou.

Pokud tě zajímá svět spotřebičů a interiérového vybavení, pošli své CV na adresu info@apspotrebice.cz. Těšíme se!