Odsavač Whirlpool WHBS 62F LT K/1

Kód: WHBS 62F LT K/1
11 990 Kč
Skladem u dodavatele

Komínový odsavač par WHBS 62F LT K/1 v nerezovém vyhotovení a moderním černým panelem o šířce 60 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • LED pásek
  Nejlépe osvětluje povrch varné desky, aniž by docházelo k plýtvání energií.
   
  Super Silent
  Tichý provoz. Tento odsavač par Whirlpool je navržen tak, aby pracoval s nízkou úrovní hluku, takže si můžete užívat ještě více klidu a ticha.
   
  Celková roční spotřeba energie
  Ideální výkon, vynikající úspora. Odsavače par Whirlpool jsou navrženy tak, aby poskytovaly výjimečné výsledky a zároveň snižovaly náklady na energii.
   
  Cook Sense
  Funkce Cook Sense intuitivně zvolí správné odsávání pro jakýkoli styl vaření.
   
  Zen Mode
  Režim Zen společnosti Whirlpool zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi výkonem a hlukem. Odsavač je dostatečně výkonný, aby udržoval čerstvý a čistý vzduch a zároveň byl tišším a příjemnějším místem pro vaření a setkávání.
   
  Elektronické ovládání
  Ovládání bez námahy. Tento odsavač par Whirlpool je vybaven intuitivním elektronickým ovládáním, které je navrženo tak, aby vám umožnilo co nejjednodušší používání.
   
  Montáž na stěnu
  Montáž na stěnu. Snadná instalace tohoto nástěnného odsavače par Whirlpool.
   
  Energetická třída A
  Výjimečná energetická účinnost. Energetická třída A zaručuje ideální výsledky v kombinaci s nejnižší spotřebou energie.
   
  Motor s vysokou účinností
  Účinnost na prvním místě. Motor tohoto odsavače par Whirlpool je navržen tak, aby poskytoval ideální filtraci a zároveň zajišťoval vysokou energetickou účinnost.
   
  Technologie 6. SMYSL
  Technologie 6. SMYSL. Díky teplotním čidlům a jedinečné technologii 6. SMYSL automaticky zvolí režim provozu, který je pro vás nejvhodnější.
   
  Booster
  Vaření bez zápachu. Tento Whirlpool odsavač par je vybaven funkcí Booster, která zaručuje dokonalou filtraci vzduchu, pachů a mastnoty.
   
  Perimeter
  Maximální pohlcování pachů. Díky inovativní technologii se výpary z vaření absorbují podél vnějších okrajů odsavače, nikoli přes tukový filtr uprostřed, takže vaše kuchyně zůstane bez zápachu. Filtry jsou skryté, což snižuje hladinu hluku a zabraňuje pronikání tuků na povrch odsavače.
   
  Uhlíkový filtr je součástí balení
  Dopřejte si čistý vzduch ve vaší kuchyni. Tento odsavač par Whirlpool je vybaven uhlíkovým filtrem, který čistí vzduch a účinně chrání vaši kuchyni před zápachem a mastnotou.
   
  Flexibilní instalace
  Flexibilní možnosti instalace. Tento odsavač par Whirlpool lze využívat v režimu odtahu nebo recirkulace (nutný filtr), takže si můžete užívat naprostou svobodu při navrhování vaší kuchyně.
   
  Tukový filtr
  Vaření bez zápachu. Tento odsavač par Whirlpool je vybaven účinným tukovým filtrem, který chrání kuchyňské povrchy a zajišťuje příjemné vaření bez zápachu.
   
  Časovač
  Perfektní načasování. Tento odsavač par Whirlpool je vybaven intuitivním časovačem pro automatické vypnutí.
   
  Dotykové ovládání
  Intuitivní ovládání. Stylové dotykové ovládání umožňuje snadný a okamžitý přístup ke všem funkcím a nastavením vašeho odsavače par.
   
  Ambient light
  Ideální osvětlení. Inovativní odsavače par Whirlpool jsou vybaveny pokročilým systémem LED osvětlení, který jemně osvětluje místnost různými barvami a poskytuje energeticky úsporné osvětlení a krásný estetický vzhled.

Doplňkové parametry

Kategorie: Digestoře do kuchyně
Hmotnost: 16.5 kg
Barva: Nerez
Energetická třída: A
Maximální výkon odtahu: 251 - 450 m3/h
Provedení digestoře: Komínový
Šířka digestoře: 51 - 60 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: