Klimatizace Whirlpool PACF212CO W

Kód: PACF212CO W
12 947 Kč
Na dotaz

Kvalitní přenosná klimatizace Whirlpool PACF212CO W je řešením pro ochlazování vzduchu v místnosti. Klimatizace vzduch zchlazuje, ventiluje a odvlhčuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

12000 BTU
Chladicí výkon 12000 BTU, doporučený pro místnosti o rozloze 20-30 m2.
 
Energetická třída chlazení A
Vyjímečná energetická účinnost. Energetická třída A vaší klimatizace zaručuje ideální výsledky v kombinaci s nejnižší spotřebou energie.
 
Chladící směs R290
Zelený plyn R290. Nové klimatizace jsou vybaveny plynem R290 s nízkými emisemi CO2, aby se minimalizoval dopad na životní prostředí a globální oteplování. Snižte svůj dopad na životní prostředí!
 
Funkce AutoClean
Vaše klimatizace zabraňuje množení škodlivých mikroorganismů, a to díky funkci AutoClean, která eliminuje vlhkost uvnitř spotřebiče samotného a udržuje jej suchý a čistý.
 
Funkce Jet Cooling
Díky funkci Jet Cooling je tento spotřebič dokonalý pro rychlé obnovení ideální teploty ve vaší místnosti. -5 °C za pouhých 10 minut*, nemusíte čekat, abyste si mohli naplno užít domácí pohodu.

*Tryskové chlazení: Vztahuje se na přenosný model PACF212CO W s funkcí Jet. Nastavení testovacích podmínek: vnitřní teplota 30°C, velikost místnosti 13,9m2.
 
Režim spánku
Díky režimu spánku se LED panel v noci vypne, aby se zabránilo jakémukoli rušení, takže si můžete užít pohodlný spánek.
 
Funkce odvlhčování
Nyní můžete snadno a rychle upravovat úroveň vlhkosti a cítit se pohodlněji, když je velmi horko nebo zima, díky funkci odvlhčování, která odstraní více než 2 l vody z místnosti za 1 hodinu*.

*Týká se přenosného modelu PACF212CO W s funkcí sušení. Nastavení testovacích podmínek: vnitřní teplota 30°C s 80% vlhkostí, velikost místnosti 13,3m2.
 
Tichý režim
Super tichý režim, až -70 %*. Díky jedinečnému provoznímu režimu, kdy výparník i kondenzátor pracují při nízkých otáčkách ventilátoru, je provoz výrobku velmi tichý.

*Založeno na snížení akustického výkonu o 5 dB při porovnání normálního provozního režimu s maximálními otáčkami výparníku a kondenzátoru a tichého režimu s nízkými otáčkami výparníku a kondenzátoru. Měření provedená ve vlastních laboratořích podle normy EN 12102.
 
Technologie 6. SMYSL
TECHNOLOGIE 6. SMYSLU Jedinečná technologie 6. SMYSL dokáže díky teplotnímu čidlu automaticky zvolit režim oprace, který je pro vás vhodnější.
 
Around U
Díky teplotnímu čidlu si v dálkovém ovladači nastavíte ideální teplotu podle svých představ, abyste se cítili pohodlněji.
 
Kompaktní design
Kompaktní velikost. Moderní design, díky kolečkům se velmi snadno přemisťuje z jedné místnosti do druhé.
 
Dálkové ovládání
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ Snadno použitelné dálkové ovládání pro aktivaci všech funkcí a získání toho nejlepšího z vaší klimatizace.

 

ROZMĚRY
Výška(cm): 71.8
Šířka(cm): 44.2
Hloubka(cm): 37.3
 

Instalační sada AIR LOCK  nebo WPro ASK 007 zabrání vnikání tepla do interiéru, a postará se tak o rychlejší a účinnější chlazení.

Pro pravidelnou údržbu mobilních klimatizací doporučujeme čistící a dezinfekční sprej CLEAN-AIR. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klimatizace
Hmotnost: 35 kg
Barva: Bílá
Energetická třída (chlazení/ohřev): A/-
Vhodné do prostor: 81 - 120 m3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: