WPro příslušenství WPro DFL 201

Kód: 484000008853
249 Kč
Na dotaz

Praktická sada do mikrovlnné trouby Wpro DFL 201 2v1.

Plastový kryt na talíř - udržuje mikrovlnnou troubu čistou a váš pokrm v teple. Ergonomický tvar, 4 větrací průduchy. Průměr 26,5 cm

Rozmrazovací talíř 2v1 - jedna strana dokáže dokonale rozmrazit jídlo a druhá strana působí jako nelepivá deska pro opětovný ohřev. Snadná k čištění. Průměr 27 cm.

Abyste zajistili své mikrovlnné troubě Whirlpool dlouhou životnost a optimální fungování, doporučujeme používat originální příslušenství a doplňky Wpro. Vyzkoušejte například čisticí sprej na mikrovlnné trouby MWO 202, který využijete na vnitřní i vnější plochy spotřebiče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická sada do mikrovlnné trouby Wpro DFL 201 2v1.

Plastový kryt na talíř - udržuje mikrovlnnou troubu čistou a váš pokrm v teple. Ergonomický tvar, 4 větrací průduchy. Průměr 26,5 cm

Rozmrazovací talíř 2v1 - jedna strana dokáže dokonale rozmrazit jídlo a druhá strana působí jako nelepivá deska pro opětovný ohřev. Snadná k čištění. Průměr 27 cm.

Abyste zajistili své mikrovlnné troubě Whirlpool dlouhou životnost a optimální fungování, doporučujeme používat originální příslušenství a doplňky Wpro. Vyzkoušejte například čisticí sprej na mikrovlnné trouby MWO 202, který využijete na vnitřní i vnější plochy spotřebiče.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: