Clean-Air čištění a dezinfekce klimatizace 400ml

Kód: 13005014
379 Kč
Skladem (1 ks)

Čistící roztok Clean-Air 400ml na výparníky klimatizací. Odstraňuje nepříjemný zápach z klimatizačních systémů a dezinfikuje je. Je použitelný pro mobilní, nástěnné i jiné klimatizace , Je vhodný i pro autoklimatizace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistící a dezinfekční sprej Clean-Air 400ml na výparníky klimatizací. Odstraňuje nepříjemný zápach z klimatizačních systémů a dezinfikuje je. Je použitelný pro mobilní, nástěnné i jiné klimatizace.

Použití: Ujistěte se, že hadička pro odvod kondenzátu není ucpaná. Zabezpečte nábytek a podlahu proti potřísnění. Vyčistěte vzduchový filtr. Před použitím protřepejte nádobu. Nastříkejte do prostorů (teplosměnné plochy, kanály), které chcete čistit cca 1/3 až 1/2 lahvičky. Nechte působit 20 minut. Jedna náplň vydrží na 2 až 3 použití.

Bezpečnost: Pozor, nádoba je pod stálým tlakem. Nevystavujte přímému slunečnímu zářením ani vysokým teplotám (nad 50°C). Prázdnou nádobku nepropichujte ani nevhazujte do ohně. Udržujte mimo dosah dětí. Upozornění: Datum na lahvičce je datem plnění náplně do tlakové nádoby. Doba použitelnosti spreje je za předpokladu správného skladování bez kolísání teplot (nádoba nesmí přemrznout) neomezená. Nezpůsobuje korozi.

Návod jak vyčistit a starat se o mobilní klimatizaci:

Návod jak vyčistit vnitřní jednotku "Split" klimatizace:

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 24.6.2024
Produkt funguje dle očekávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: