Sušička Whirlpool W7 D94WB EE

Kód: W7 D94WB EE
19 990 Kč
Na dotaz

Kondenzační sušička Whirlpool W7 D94WB EE s tepelným čerpadlem a samočistícím filtrem kondenzátoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energetická třída A+++
Výjimečná energetická účinnost. Energetická třída A+++ zaručuje ideální výsledky v kombinaci s nejnižší spotřebou energie.
 
Kapacita 9 kg
Prostor, který potřebujete. Tato sušička společnosti Whirlpool s kapacitou bubnu 9 kg poskytuje veškerý prostor, který potřebujete pro své prádlo.
 
Tichá
Užijte si ticho. Sušička Whirlpool je navržena tak, aby výsledky sušení byly vždy ideální, ale aby zároveň fungovala při velmi nízké hladině hluku a Vy jste si mohli užívat klidu a pohody.
 
Technologie 6. SMYSL
Technologie 6. SMYSL automaticky rozpozná množství prádla a nastaví správnou dobu sušícího cyklu, čímž zaručí požadovanou úroveň sušení s optimalizovaným časem a energií.
 
FreshCare+
Udržujte oděvy svěží až 6 hodin po skončení cyklu*. Inovativní systém FreshCare+ pečuje o vaše oděvy uvnitř sušičky díky inteligentní jemné regulaci teploty a jemnému otáčení, které udržují oděvy svěží a zabraňují vzniku nepříjemných pachů. FreshCare+ zanechá skutečně svěžejší oblečení – i hodiny po skončení cyklu.

*FreshCare+ zabraňuje šíření hlavních zdrojů zápachu (uvnitř sušičky) až 6 hodin po skončení sušení. Není kompatibilní s programy určenými pro jemné prádlo a s extra a skříňovými úrovněmi sušení.
 
Technologie 3Dry
Unikátní technologie 6. SMYSL 3Dry zaručuje systémem řízenou kontrolu nad procesem sušení. Technologie 3Dy navíc zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla uvnitř bubnu díky více proudům teplého vzduchu. Ideaální pro stejné výsledky sušení i u objemného prádla.
 
Tepelné čerpadlo
Vyjímečná energetická účinnost. Použitím tepelného čerpadla namísto běžné elektrické spirály můžete dosáhnout stejných výsledků sušení při nižších teplotách: v průměru 40 °C namísto 60 °C.
 
Auto Cleaning
Automatické čištění filtru kondenzátoru - sušička to zvládne za vás.
 
Prémiový design
Tato sušička od společnosti Whirlpool se zaručeně stane poutavým doplňkem vaší domácnosti, díky svému vyjímečnému designu.
 
Invertorový motor
Vysoce energeticky účinný motor pracuje s proměnlivými otáčkami, díky tomu disponuje vysokým výkonem a umožňuje také zvláštní péči o vlákna oděvů.
 
Funkce proti pomačkání
Tato funkce na konci cyklu pomáhá omezit pomačkání prádla.
 
Vlna
Program pro jemné sušení vlny.
 
Rychlé sušení
Rychle usušené prádlo. Možnost rychlého programu poskytuje ideální výsledky sušení za kratší dobu.
 
Eco Monitor
Snížení nákladů na energii. Systém Eco Monitor vám umožňuje sledovat spotřebu energie a poskytuje tipy, které vám pomohou naprogramovat vaši sušičku pro optimální využití.
 
Cyklus pro jemné prádlo
Jemná péče. Tento cyklus zaručuje ideální výsledky sušení a péče o vaše jemné prádlo.
 
Program Džíny
Dokonalý cyklus pro džíny. Program je navržen tak, aby účinně a šetrně vysušil i hustá vlákna džínoviny.
 
Program Sport
Dokonalý cyklus pro sportovní oblečení. Program je speciálně navržen pro sušení jemného prádla, dokonce i smíšených vláken a zajišťuje vždy ideální výsledky.
 
Nastavitelná úroveň sušení
Pro vaše pohodlí. Tato sušičkou od společnosti Whirlpool je vybavena nastavitelnou úrovní sušení pro ještě větší pohodlí.
 
Nastavitelná teplota sušení
Navrženo podle vašich potřeb. Tato sušička Whirlpool je vybavena funkcí nastavitelné teploty sušení, takže si můžete spotřebič nastavit podle vašich specifických požadavků.
 
Odložený start
Ideální plánování času. Funkce odloženého startu umožňuje nastavit spuštění sušícího cyklu na dobu, kdy se vám to nejvíce hodí.
 
Můj program - úplné přizpůsobení
Uložte si své oblíbené programy. Funkce Oblíbené programy vám umožňuje vybrat a uložit program, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.
 
Uživatelské rozhraní Premium
Ovládání bez námahy. Tato sušička Whirlpool je vybavena moderním a intuitivním uživatelským rozhraním, které poskytuje plynulé a bezproblémové ovládání.
 
Jemné sušení
Jemné sušení prádla při nízké teplotě sušení.
 
Technologie Wave Motion
Inovativní technologie sušení. Naše technologie Wave Motion zahrnuje speciální asymetrický vzor pohybu v bubnu, který zajišťuje rovnoměrné rozložení prádla a dokonalé výsledky sušení.
 
Povrchu bubnu - Prémium
Tato prémiová sušička se vyznačuje speciální konstrukcí bubnu. Je navržena tak, aby poskytovala vynikající výsledky sušení a dokonalou péči o veškeré vaše prádlo.
 
Design
Vyjímečný design. Tato sušička od společnosti Whirlpool vytvoří svým designem z tohoto spotřebiče poutavý doplněk vašeho domova.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušičky
Hmotnost: 52 kg
Energetická třída: A+++
Kapacita sušení: 9 kg
Automatické čištění filtru kondenzátoru: Ano
Rozměr - hloubka: 656 mm
Rozměr - šířka: 597 mm
Rozměr - výška: 849 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: