Horkovzdušná trouba Whirlpool W9 OP2 4S2 H

Kód: W9 OP2 4S2 H
28 490 Kč
Skladem u dodavatele

Představujeme vám plně parní troubu s funkcí PURE STEAM, kdy je pára vstřikována do vnitřku trouby podle potřeby daného pečení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

W9OP24S2H

Energetická třída: A+
Všechny schopnosti bez dopadů na životní prostředí.

Automatické programy
Široká nabídka chutných pokrmů.

Ovládání: Dotykové
Jednoduché a intuitivní nastavení parametrů trouby.

Samočistící systém: SmartClean
Čisté uvnitř díky síle páry.

Kolejničky: Úroveň 2
Pohodlí a bezpečnost při vkládání a vyndavání pokrmů.

Objem: 73 l.
XXL vnitřní objem pro každé jídlo.

Technologie 6. smysl

Zvolte si technologii, která myslí za vás

Funkce 6th Sense Live

Podporuje konektivitu trouby a mobilních zařízení prostřednictvím Wi-Fi.

6th Sense Live aplikace

Vzdálené ovládání spotřebiče

Funkce Smart Display

Váš osobní asistent při vaření, který sleduje vaše chutě

Funkce SteamSense+

100% pára

Funkce 6. smysl LifeStyle Combinations

6. smysl - kombinace vaření

Cook4

Příprava až tří pokrmů naráz

Multiflow

Rovnoměrné propečení pokrmů díky systému cirkulace horkého vzduchu s rovnoměrnou distribucí horkého vzduchu uvnitř pečící trouby.

Ready2Cook

Rychlejší a levnější pečení!

Samočistící systém: SmartClean

Ekologické čištění pomocí páry.

Kolejničky: Úroveň 2

Pohodlné vytahování plechů z trouby bez obav z jejich vypadnutí.

SoftClosing+

Speciální závěsy zajišťují pomalé a tlumené dovírání dvířek trouby.

Dětská ochrana

Z nejmenších kuchařů nemusíte mít strach

iXelium

Speciální úprava nerezového povrchu nanotechnologií, která brání změně barvy nerezu a proti škrábancům.

Energetická třída: A+

Díky vyšší energetické účinnosti jsou náklady na elektřinu až o 20% nižší než u spotřebiče v energetické třídě A.

Objem: 73 l.

Prostor nezbytný pro ty nejlepší výsledky vaření.

W collection W9 Jedna kolekce. Tři oslnivé řady. Nekonečná radost z vaření.

W Collection je určena pro ty, kdo usilují o dokonalost v souladu s výkonem. Nadčasový design W Collection dokonale zapadne do kuchyně v jakémkoli stylu. Troubu lze snadno zabudovat tak, aby se stala ústředním bodem Vaší kuchyně. Vestavné spotřebiče designové řady W9 jsou inspirující kombinací minimalistického designu a inovativní technologie.

Technologie 6. smysl Zvolte si technologii, která myslí za vás

Jak to jen provést, aby doma připravovaný pokrm vyvolal skutečný požitek a prosby ze všech stran o nášup? Stačí zapnout 6. smysl a těšit se na dokonalé výsledky pečení. Pomocí speciálních senzorů se odhadne hmotnost pokrmu a určí teplota i čas pečení s následným řízením celého postupu. O zbývající době přípravy vás průběžně informuje moderní a intuitivní displej.

Funkce 6th Sense Live Dotykové ovládání

Aplikace 6 SenseLive umožňuje ovládat funkce trouby na dálku, kdykoli a odkudkoli: od zapnutí spotřebiče až po volbu správného programu pro nastavení optimálních parametrů pečení. Uvedená aplikace kromě toho umožňuje vytvářet vlastní nákupní seznamy nebo zobrazovat a ukládat nové recepty.

6th Sense Live aplikace Dotykové ovládání

Aplikace 6 SenseLive umožňuje ovládat funkce trouby na dálku, kdykoli a odkudkoli: od zapnutí spotřebiče až po volbu správného programu pro nastavení optimálních parametrů pečení. Uvedená aplikace kromě toho umožňuje vytvářet vlastní nákupní seznamy nebo zobrazovat a ukládat nové recepty.

Funkce Smart Display Váš osobní asistent při vaření, který sleduje vaše chutě

Smart Display je 3,5" dotykový displej (16 barev, rozlišení 480 x 320 bodů) pro maximální využití moderních funkcí spotřebiče Whirlpool a konektivity přes internet se zárukou bezkonkurenční kvality reprodukce zvuku ve formátu MP3. Kromě toho dokáže zobrazovat posloupnosti obrázků, jednoduché věty a srozumitelné pokyny, které uvítáte jako cennou pomůcku při vaření. Stačí zvolit jednu z přibližně 60 kuchařských voleb pod šesti automatickými programy. 6. smysl a Vaše trouba Vás provede jednotlivými kroky daného receptu. Vše samozřejmě v českém jazyce.

Funkce SteamSense+ Propečeno do puntíku!

Spojení páry a horkého vzduchu je zárukou zlatavé a křupavé kůrky a šťavnatého obsahu uvnitř pokrmu bez ztráty nutričních hodnot. Ideální teplota 140 až 220 °C při kombinaci páry a horkého vzduchu, jídlo si zachovává svoji původní hmotnost a samotné pečení je rychlejší, navíc s nižší spotřebou oleje či tuku než v případě tradičního pečení. Volba je ideální pro přípravu ryb (vcelku/filé) (velké množství páry), chleba (střední množství páry), vdolků, koláčů a masa (malé množství páry).

Funkce 6. smysl LifeStyle Combinations Chytré vaření

6. smysl LifeStyle Combinations je nejlepší ukázkou špičkového uživatelského prostředí. Své oblíbené recepty snadno dohledáte díky třídění podle kategorií produktů nebo upřednostňovaných jídel, například pro vegetariány nebo milovníky grilování. Spotřebič pak automaticky nastaví parametry (teplotu, dobu přípravy, nastavení ohřevu) nezbytné k přípravě požadovaného pokrmu.

Cook4 Pečte více, pečte rychleji!

Cook4 přináší mimořádnou úroveň flexibility s možností připravovat až čtyři pokrmy naráz bez rizika smíchání chutí či vůní. Vysoce účinné topné těleso po aktivaci funkce Cook4 spolupracuje se systémem cirkulace vzduchu, který rovnoměrně ohřívá vnitřní prostor trouby a zajišťuje konstantní oběh vzduchu, čímž zaručuje bezkonkurenční kvalitu pečení i výraznou úsporu času a energie.

Multiflow Ideální propečení ze všech stran

S horkovzdušnou funkcí trouby Whirlpool připravíte své oblíbené pokrmy ještě lépe a rychleji. Ventilátor ve spojení s kruhovým topným tělesem rozvádí horký vzduch po celém vnitřním prostoru trouby tak, aby byla zaručena rovnoměrná tepelná úprava pokrmu ze všech stran současně a v kratším čase!

Ready2Cook Žádný předohřev, úspora času a energie.

Jak zkrátit dobu pečení? Je to snadné, a to i když máte velký hlad! Díky funkci Ready2Cook vložte pokrm do trouby i bez předehřívání. Dosáhněte úžasného výsledku při kratší době pečení a s úsporou energie.

Samočistící systém: SmartClean Čištění trouby nemusí být nic složitého.

Odhalte neuvěřitelně jednoduchý a účinný způsob, jak odstranit nečistoty po přípravě mastných pokrmů. Inovativní technologie SmartClean vyčistí troubu důkladně a efektivně již za 35 minut. Nalejte jednoduše 200 ml vody na dno trouby a zvolte program SmarClean. Po 35 minutách je trouba vyčištěná a stačí ji vytřít hadříkem.

Kolejničky: Úroveň 2 Bezpečná manipulace

Na pohodlí a bezpečnost při pečení nikdy nezapomínáme! Proto jsou trouby Whirlpool vybaveny teleskopickými výsuvy, které zaručují spolehlivé usazení plechu v troubě a jeho snadné vysunutí bez rizika vypadnutí nebo bolestivého popálení.

SoftClosing+ Drobný detail pro vyšší pohodlí

Se systémem SoftClosing+ stačí k úplnému a tichému zavření dvířek jen lehce zatlačit. To je zárukou velkého pohodlí pro uživatele.

Dětská ochrana Nemusíte se strachovat o nejmenší kuchaře

Trouba W9OP24S2H je vybavena dodatečnou ochranou v podobě zablokování ovládacího panelu. Chcete-li zabránit změnám aktuálního nastavení trouby, stačí na několik sekund přidržet příslušná tlačítka.

iXelium Vždy jako nová

Odhalte tajemství revoluční povrchové úpravy iXelium pro dlouhodobější lesk Vaší trouby, která bude Vaši kuchyň zdobit mnoho let. Úprava iXelium zabraňuje vzniku škrábanců nebo změně barvy s cílem zajistit dlouhodobý lesk Vaší trouby.

Energetická třída: A+ Snížení výdajů za elektřinu

Trouba W9OP24S2H spotřebuje o 30 % méně elektrické energie než standardní spotřebiče v energetické třídě A, a to bez jakýchkoli dopadů na její mimořádné schopnosti.

Objem: 73 l. Prostor nezbytný pro ty nejlepší výsledky vaření.

Velký vnitřní objem 73 litrů společně s 5 různými úrovněmi pečení znamená pohodlí při vaření oblíbených pokrmů každého člena Vaší rodiny, jakkoli velké. Navíc tím nejjednodušším a nejrychlejším způsobem bez kompromisů. Čas na hosty!

Výrobce si vyhrazuje právo změny designu, funkcionality a softwaru bez předchozího upozornění. Grafické materiály slouží pouze k ilustrativním účelům.

  • Podrobné technické parametry najdete zde

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavěné trouby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 42.5 kg
Barva: Nerez + iXelium™
Čištění trouby: Pomocí páry
Energetická třída: A+
Objem trouby: od 71 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: