6 výhod poloprofesionálních spotřebičů

Poloprofesionální spotřebiče slouží pro komerční využití od restaurací přes hotely až po státní zařízení. Jejich přednosti však oceníte i v domácnosti. Přečtěte si, jaké to jsou.

1.   Spolehlivost i do náročných denních provozů

Běžné pračky, myčky, sporáky a jiné domácí pomocníky vývojáři navrhují a testují na průměrnou zátěž v typické domácnosti. Tedy na omezený počet hodin u sporáku nebo cyklů u myčky či sušičky. Využíváte-li spotřebič více, je lepší vsadit na profesionální typ. Použité technologie a součástky zaručují maximální výkon a spolehlivost i v celodenním režimu.

2.   Využití pro komerční účely i domácnost

Poloprofesionální spotřebiče můžete používat v jakémkoli provozu se 100% zárukou bezpečnosti, kvality a skvělého výsledku. Samozřejmostí je také důraz na úsporu času a nákladů za vodu, elektřinu a plyn. Díky těmto vlastnostem jsou čím dál oblíbenější i pro domácnost.

3.   Důraz na pohodlné ovládání a neustálé inovace

Zkušení návrháři značky Whirlpool vědí, jak důležité je, abyste mohli spotřebiče rychle, snadno a přitom bezpečně obsluhovat. Pro vaše pohodlí i finanční a časovou úsporu vyvíjejí stále nové a lepší funkce.

Mistrovským příkladem je chytrá technologie 6. smysl, kterou například značka Whirlpool využívá téměř u všech svých spotřebičů. Například u praček snižuje spotřebu energií až o 30 % a šetří až ½ času oproti běžným typům.

4.   Splňují nejpřísnější bezpečnostní, funkční a hygienické testy

Všechny spotřebiče poloprofesionální řady procházejí přísnými testy z hlediska bezpečnosti, hygieny i funkčnosti. Více informací a technické specifikace najdete v aktuálních katalozích spotřebičů.

5.   Certifikáty podle příslušných směrnic

Poloprofesionální spotřebiče splňují příslušné směrnice pro strojní zařízení. Jako provozovatel bistra nebo penzionu tak máte s těmito výrobky jistotu splnění všech bezpečnostních a jiných nařízení podle současné legislativy.

6.   Kompletní vybavení pro kuchyni i koupelnu

Vybírejte:

  • Pračky a sušičky pro účinnou, ale jemnou péči o tkaniny.
  • Chladničky a mrazáky pro bezpečné a hygienické uchování potravin.
  • Mikrovlnné trouby pro snadné ohřívání i přípravu pokrmů a nápojů.
  • Myčky na nádobí i speciální typy na sklo pro rychlé, spolehlivé a přitom jemné čištění.

Máte-li zájem o návrh vybavení své profesionální kuchyně, kontaktujte nás. Autorizovaný AP Servis je vám zároveň k dispozici pro údržbu i záruční a pozáruční opravy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení