Odsavač Whirlpool WHBS 62F LT K

Kód: WHBS 62F LT K
11 990 Kč
Skladem u dodavatele

Komínový odsavač par WHBS 62F LT K v nerezovém vyhotovení a moderním černým panelem o šířce 60 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

WHBS62FLTK:

Typ odsavače: komínový

Šírka: 598 mm

Ovládání: dotykem
Dotykové ovládání na dosah

Hladina hluku: 62

Maximální síla odsávání: 464 m³/h

Energetická třída: A
Nižší spotřeba elektřiny, vyšší ohleduplnost k životnímu prostředí

Technologie 6. smysl

Plná kontrola a vysoký výkon

Cook Sense

Chytrý způsob větrání v kuchyni

Režim Zen

Výjimečně tichý provoz

Booster

Účinný systém odsávání

Energetická třída: A

Vysoký výkon při nižší spotřebě energie.

Osvětlení: LED

Díky LED osvětlení je životnost o 10 % delší a spotřeba energie o 90 % nižší.

Časovač

Nastavte čas vypnutí odsavače.

Počet tukových filtrů: 2

Filtr zachytávající tukové částice

Počet uhlíkových filtrů: 1

Svěží vzduch díky uhlíkovému filtru

Obvodové odsávání

Snížená hladina hluku s výkonným odsáváním

Technologie 6. smysl Technologie, která se postará o příjemné prostředí ve vaší kuchyni.

Odhalte pokroková řešení, která vám pomohou v kuchyni. Odsavač par Whirlpool s technologií 6. SMYSL s vestavěnými senzory vlhkosti a teploty rozpozná intenzitu výparů a automaticky nastaví výkon potřebný k jejich odsátí.

Cook Sense Čisté a pod kontrolou

Funkce CookSense rozpozná množství páry a intuitivně zvolí vhodný výkon odsávání. Senzor 6. Smysl automaticky rozpozná a odsaje tukové částice i páru, a zbaví vás tak nepříjemných a nežádoucích pachů. Kuchyně tak zůstane příjemným místem pro další aktivity. Aby byla vždy zaručena vynikající kvalita vzduchu, odsavač rozpozná režim vaření, analyzuje typ páry a intuitivně přizpůsobí úroveň výkonu, takže zajistí dostatečné odsávání kouře, pachů i tukových částic. Mastné zbytky se tak nestihnou usadit na žádném povrchu, a proto je snazší udržovat v kuchyni čistotu. S funkcí CookSense jsou odsavače par ještě snadněji ovladatelné, protože technologie 6. Smysl se aktivuje jedním stisknutím tlačítka a automaticky nastaví vhodný odsávací výkon k zajištění nejlepšího výsledku a úspory nákladů.

Režim Zen Maximální výkon, minimální hluk

Stiskem jediného tlačítka aktivujete speciální režim ZEN Mode, který zaručuje optimální kompromis mezi odsáváním a hlučností. Je ideální při delším vaření pokrmů, za přítomnosti větší společnosti v kuchyni nebo v okamžiku, kdy je potřeba ticho (např. při telefonickém hovoru).

Booster Výkonný odsavač

Funkce Booster zvýší výkon odsávání v případě ostrých pachů nebo kouře, například při připálení jídla. Vzduch se vyčistí rychleji, takže šetříte čas i energii. Při aktivaci této funkce se odsavač na nezbytně dlouhou dobu přepne na maximální výkon a následně se vrátí na naposledy použitý stupeň odsávání.

Energetická třída: A

Moderní motor, LED osvětlení a technologie 6. Smysl v odsavači Whirlpool WHBS 62F LT K v energetické třídě A jsou zárukou vynikajícího výkonu při nižší spotřebě energie.

Osvětlení: LED LED osvětlení

LED žárovky používané v odsavači Whirlpool WHBS 62F LT K poskytnou důkladné osvětlení celého sporáku a současně šetří energii – mají totiž 10× delší životnost a spotřebují o 90 % méně energie než klasické žárovky.

Časovač Nemusíte hlídat čas

Díky funkci časovače se váš odsavač po skončení práce automaticky vypne. Při odchodu z kuchyně nemusíte myslet na to, že je potřeba jej vypnout.

Počet tukových filtrů: 2 Zdravé vaření

Tukové filtry odsavače Whirlpool WHBS 62F LT K zachytávají tukové částice i další nečistoty. Vzduch v kuchyni se čistí pomocí několika vrstev kovového síta, které snadno vyjmete a umyjete v myčce nádobí, takže vám bude sloužit dlouhá léta.

Počet uhlíkových filtrů: 1 Užijte si svěží vzduch

Vaření už nemusí nutně znamenat těžko odstranitelné pachy, které zaplaví celou kuchyni a dlouho se jich nelze zbavit. Pachový filtr v odsavači Whirlpool rychle obnoví ve vaší kuchyni příjemný a svěží vzduch.

Obvodové odsávání Oceníte vysokou účinnost i styl odsavače

Už nemusíte hledat kompromis mezi účinným odsáváním a designem. Vyberte si odsavač Whirlpool WHBS 62F LT K s nízkou hlučností a systémem obvodového odsávání. Bezesporu oceníte také jeho stylový vzhled, tichý chod, i o 10 % vyšší výkon.

Dokonalý soulad Jednotný vzhled

Odsavač Whirlpool WHBS 62F LT K dokonale ladí s troubou, varnou deskou i mikrovlnnou troubou z řady W Collection a společně tak tvoří celistvý design, díky kterému bude váš interiér ještě působivější a stylovější.

Výrobce si vyhrazuje právo změny designu, funkcionality a softwaru bez předchozího upozornění. Grafické materiály slouží pouze k ilustrativním účelům.

  • Podrobné technické parametry najdete zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Digestoře do kuchyně
Hmotnost: 16.5 kg
Barva: Nerez
Energetická třída: A
Maximální výkon odtahu: 651 - 850 m3/h
Provedení digestoře: Komínový
Šířka digestoře: 51 - 60 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: