Klimatizace Whirlpool PACF212HP W

Kód: PACF212HP W
13 794 Kč
Na dotaz

Kvalitní přenosná klimatizace Whirlpool PACF212HP W je řešením pro ochlazování vzduchu v místnosti. Klimatizace vzduch zchlazuje nebo ohřívá, ventiluje a odvlhčuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

12000 BTU
Chladicí výkon 12000 BTU, doporučený pro místnosti o rozloze 20-30 m2.
 
Energetická třída chlazení A
Výjimečná energetická účinnost. Energetická třída A vaší klimatizace zaručuje ideální výsledky v kombinaci s nejnižší spotřebou energie.
 
Chladící směs R290
Zelený plyn R290. Nové klimatizace jsou vybaveny plynem R290 s nízkými emisemi CO2, aby se minimalizoval dopad na životní prostředí a globální oteplování. Snižte svůj dopad na životní prostředí!
 
Energetická třída vytápění A+
Výjimečná energetická účinnost. Energetická třída A+ vaší klimatizace zaručuje ideální výsledky v kombinaci s nejnižší spotřebou energie.
 
Hlučnost 60 dbA
S hlučností 60 dbA zaručuje tato klimatizace klidné a tiché prostředí, abyste si mohli naplno užít chvíle odpočinku.
 
Funkce AutoClean
Vaše klimatizace zabraňuje množení škodlivých mikroorganismů, a to díky funkci AutoClean, která eliminuje vlhkost uvnitř spotřebiče samotného a udržuje jej suchý a čistý.
 
Funkce Jet
Díky funkci Jet je tento spotřebič dokonalý pro rychlé obnovení ideální teploty ve vaší místnosti. - 5 °C za pouhých 10 minut* Nemusíte čekat, abyste si mohli naplno užít domácí pohodu.

*Tryskové chlazení: Vztahuje se na přenosný model PACF212CO W s funkcí Jet. Nastavení testovacích podmínek: vnitřní teplota 30°C, velikost místnosti 13,9m2. Funkce ohřevu je k dispozici u vybraných modelů.
 
Režim spánku
Díky režimu spánku se LED panel v noci vypne, aby se zabránilo jakémukoli rušení, takže si můžete užít pohodlný spánek.
 
Funkce odvlhčování
Nyní můžete snadno a rychle upravovat úroveň vlhkosti a cítit se pohodlněji, když je velmi horko nebo zima, díky funkci odvlhčování, která odstraní více než 2 l vody z místnosti za 1 hodinu*.

*Týká se přenosného modelu PACF212CO W s funkcí sušení. Nastavení testovacích podmínek: vnitřní teplota 30°C s 80% vlhkostí, velikost místnosti 13,3m2.
 
Reversible
Klimatizace pro léto i zimu. Vychutnejte si chladný vzduch v horkém létě i teplý vzduch v zimě díky funkci vytápění vaší klimatizace.
 
Around U
Díky teplotnímu čidlu si v dálkovém ovladači nastavíte ideální teplotu podle svých představ, abyste se cítili pohodlněji.
 
Kompaktní design
Kompaktní velikost. Moderní design, díky kolečkům se velmi snadno přemisťuje z jedné místnosti do druhé.
 
Dálkové ovládání
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ Snadno použitelné dálkové ovládání pro aktivaci všech funkcí a získání toho nejlepšího z vaší klimatizace.
 
 
ROZMĚRY
Výška(cm): 71.8
Šířka(cm): 44.2
Hloubka(cm): 37.3
 

Instalační sada AIR LOCK  nebo WPro ASK 007 zabrání vnikání tepla do interiéru, a postará se tak o rychlejší a účinnější chlazení.

Pro pravidelnou údržbu mobilních klimatizací doporučujeme čistící a dezinfekční sprej CLEAN-AIR. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klimatizace
Hmotnost: 35 kg
Barva: Bílá
Energetická třída (chlazení/ohřev): A/A+
Funkce topení: Ano
Vhodné do prostor: 81 - 120 m3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: