Klimatizace Whirlpool PACW212HP

Kód: PACW212HP
12 157 Kč
Na dotaz

Kvalitní přenosná klimatizace Whirlpool PACW212HP je řešením pro ochlazování vzduchu v místnosti. Klimatizace vzduch zchlazuje nebo ohřívá, ventiluje a odvlhčuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní mobilní klimatizace Whirlpool PACW212HP energetické třídy A je ideálním řešení do bytu, domu i kanceláře. Vzduch velmi rychle zchlazuje, ventiluje, čistí a odvlhčuje. V případě potřeby i přitápí. Hodí se tak k celoročnímu využití. Disponuje šikovnou funkcí Autorestart. V případě výpadku proudu se tak nastavení okamžitě automaticky obnovuje – vy už nic nastavovat nemusíte. Snadné ovládání spotřebiče zajisťuje také šikovné dálkové ovládání.

Ideální velikost klimatizovaného prostoru se pohybuje v rozmezí 80–120 m3.

Výhody mobilní klimatizace Whirlpool PACW212HP

  • 6. smysl – zajišťuje snadné ovládání i úsporu energie. Zvolíte, zda chcete stejné, teplejší, nebo chladnější klima, a spotřebič sám zahájí chlazení, topení či ventilaci. Teplotu pak automaticky udržuje.
  • Funkce SLEEP – reguluje rychlost proudění vzduchu a zvyšuje nebo snižuje teplotu. Zajistí vám tak maximální pohodlí i během spánku.
  • Funkce Around U – automaticky nastaví klimatizaci tak, abyste měli kolem sebe ideální teplotu..

TIP: Budete řešit odvod horkého vzduchu oknem? Instalační sada AIR LOCK zabrání vnikání tepla do interiéru, a postará se tak o rychlejší a účinnější chlazení

 

Pro pravidelnou údržbu mobilních klimatizací doporučujeme čistící a dezinfeční sprej Clean-Air 

 

Záruční doba:

24 měsíců

Náš specializovaný AP Servis je vám k dispozici po celou dobu záruky i po ní. Přečtěte si, jak jednoduše vybrat a instalovat mobilní klimatizaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klimatizace
Hmotnost: 35 kg
Barva: Bílá
Energetická třída (chlazení/ohřev): A/A+
Funkce topení: Ano
Vhodné do prostor: 81 - 120 m3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: