Sencor SAX W001 montážní sada k mobilním klimatizacím

Kód: SAX W001
499 Kč
Skladem u dodavatele

Těsnění k mobilním klimatizacím vhodné pro běžné okenní konstrukce s maximálním obvodem 400 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvažujete koupi mobilní klimatizace? Nebo už ji máte doma a chcete zvýšit její účinnost? Pokud odvádíte horký vzduch ven jen pootevřeným oknem, a ne speciálně vyvrtanou dírou ve zdi, vniká vám teplo zpět do místnosti. Ne tak s okenním těsněním Sencor SAX W001.

Okenní těsnění k mobilní klimatizaci AirLock 100 zabraňuje zpětnému proudění teplého odpadního vzduchu a nepustí dovnitř ani obtížný hmyz. Díky tomu můžete chladit i večer při rozsvíceném světle.

Výhody těsnění k mobilní klimatizaci Sencor SAX W001

  • Efektivní ochrana před pronikáním teplého vzduchu – těsnění brání proudění teplého vzduchu zpět do místnosti. Díky tomu je ochlazování vzduchu v místnosti účinnější a ekonomičtější.
  • Univerzální řešení vhodné pro většinu oken i klimatizací – Sencor SAX W001 se hodí na všechny běžné okenní konstrukce s maximálním obvodem 400 cm.
  • Jednoduchá instalace –  Těsnění nalepíte na okno a koncovou část hadice klimatizace protáhnete pootevřeným zipem ven.
  • Nebrání zavření okna – Sencor SAX W001 nemusíte sundávat, ani když máte mobilní klimatizaci právě odpojenou. Okno snadno zavřete i s nainstalovaným těsněním.
  • Nepropouští dovnitř komáry a jiný nežádoucí hmyz – okno můžete mít otevřené i večer, když v místnosti svítíte a nemusíte se bát náletu komárů, můr a jiného hmyzu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klimatizace
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: