Chladnička Whirlpool ART 459/A+/NF/1

Kód: ART 459/A-/NF/1
15 490 Kč
Na dotaz

Vestavná kombinovaná chladnička v energetické třídě A+. Technologie 6. smysl a Fresh Control automaticky optimalizuje teplotu a vlhkost čímž udržuje potraviny až 4x déle čerstvé. Antibakteriální filtr. Beznámrazový systém No Frost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vestavná kombinovaná chladnička Whirlpool ART 459/A+/NF/1 v energetické třídě A+ se 6. smyslem a beznámrazovou technologií No Frost.

Využitelný objem chladničky 201 l je doplněn mrazicí částí s objemem 63 l.

Výhody chladničky Whirlpool ART 459/A+/NF/1

  • 6. smysl - unikátní senzorová technologie, která udržuje potraviny déle čerstvé díky inteligentním senzorům, které neustále měří a případně upravují teplotu a vlhkost. Díky tomu snižuje také výskyt bakterií, nepříjemného zápachu či vzájemné kontaminace různých druhů potravin.
  • Beznámrazový systém No Frost - zabezpečuje optimální rozdělení chladu v celém prostoru, snižuje se vnitřní vlhkost a nevzniká námraza. Největší přínos systému No Frost je v rychlosti dosažení optimální teploty v prostorách chladničky a mrazničky po otevření dveří a také v jednoduché údržbě – chladničku ani mrazničku není třeba ručně rozmrazovat.
  • Hygiene+ technologie používá speciální filtr, kterým prochází veškerý vzduch obsažený ve vnitřním prostoru chladničky. Filtr zachytí bakterie i chemické či mechanické nečistoty obsažené ve vzduchu a zamezí zkažení potravin či vzniku pachů.
  • Star Light - chladnička je osvětlena pomocí 4 LED diod umístěných po dvou na každé vnitřní straně chladničky a tím zabezpečuje rovnoměrné osvětlení celoho vnitřního prostoru.
  • Podrobné technické parametry najdete zde

Na údržbu chladničky doporučujeme jednou měsíčně použít čisticí sprej do chladniček a mrazniček FRI 102 s příjemnou citrónovou vůní.

Záruční doba:

24 měsíců s možností prodloužení až na 5 let

Náš specializovaný AP Servis je vám k dispozici po celou dobu záruky i po ní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lednice
Energetická třída: A+
NoFrost: Ano
Umístění mrazáku: Dole
Výška: 171 - 185 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: