Lednový výprodej poloprofesionálních praček a sušiček Whirlpool

 

Objevte výjimečné cenové nabídky na poloprofesionální pračky a poloprofesionální sušičky Whirlpool. Poloprofesionální spotřebiče jsou vhodné pro školky, malé prádelny, kadeřnictví, stravovací, ubytovací a sportovně-relaxační provozy (např. penziony, malé hotely, restaurace, kempy, wellness centra), ale uplatní se i ve státních zařízeních. Přednosti těchto spotřebičů však oceníte i v domácnosti, pokud je využíváte častěji, než je pro domácnost běžné.

Ve výprodeji najdete poloprofesionální pračku Whirlpool AWG 1114 SD s bubnem o objemu 71 l s kapacitou praní na 11 kg prádla nebo poloprofesionální pračku Whirlpool AWH 912S/PRO kapacitou praní na 9 kg prádla v bubnu o objemu 64 l. Tyto pračky disponují technologií 6. smysl, která přizpůsobuje spotřebu energie podle aktuální náplně prádla, čímž zajišťuje vynikající a efektivní prací výkon s velkou úsporou energie (až 45%) při každém praní.

V kategorii poloprofesionální sušičky je ventilační sušička 3LWED4830FW s velkou kapacitou sušení až na 15 kg prádla. Za výhodnou cenu najdete sušičku AWZ 9HPS/PRO pro sušení 9 kg prádla v bubnu o objemu 120 l. Tato sušička využívá technologii 6. smysl 3Dry, která díky senzoru vlhkosti monitoruje teplotu uvnitř bubnu a automaticky nastavuje energii na hmotnost zátěže, přičemž zajišťuje perfektní výsledky sušení prádla s optimalizací času i energie. Další skvělou technologií u této sušičky je funkce FreshCare+, která pomocí regulované teploty a rotací bubnu osvěžuje prádlo až 6 hodin po skončení sušení tak, aby prádlo zůstalo nadýchané a nezmačkané a zároveň brání tvorbě bakterií v sušičce.

V následujícím videu si můžete prohlédnou unboxing velkokapacitní sušičky prádla 3LWED4830FW.

Neváhejte tedy využít této skvělé cenové nabídky, která je limitovaná skladovou zásobou a platí do vyprodání zásob.