Sušička Whirlpool FFT M11 9X3BXY EE

Kód: FFT M11 9X3BXY EE
16 690 Kč
Na dotaz

Volně stojící sušička Whirlpool FFT M11 9X3BXY EE s velkou kapacitou bubnu 9,0 kg, takže vám nikdy nebude chybět prostor. Exkluzivní technologie 6. SMYSL neustále monitoruje vlhkost v bubnu a tak chrání vaše oblečení a poskytuje ideální výsledky sušení. Technologie tepelného čerpadla účinně ohřívá vzduch ve spotřebiči, čímž výrazně snižuje spotřebu energie. Pokud plánujete sušičku umístit na pračku, můžete k tomu využít mezikus WPro SKS 101.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Energetická třída A+++
Výjimečná energetická účinnost. Energetická třída A+++ zaručuje ideální výsledky v kombinaci s nejnižší spotřebou energie.
 
Kapacita 9 kg
Prostor, který potřebujete. Tato sušička společnosti Whirlpool s kapacitou bubnu 9 kg poskytuje veškerý prostor, který potřebujete pro své prádlo.
 
Tichá
Tento model sušičky Whirlpool je navržen tak, aby byl jeho chod co nejtišší.
 
Technologie 6. SMYSL
Technologie 6. SMYSL automaticky rozpozná množství prádla a nastaví správnou dobu sušícího cyklu, čímž zaručí požadovanou úroveň sušení s optimalizovaným časem a energií.
 
FreshCare+
Udržujte oděvy svěží až 6 hodin po skončení cyklu*. Inovativní systém FreshCare+ pečuje o vaše oděvy uvnitř sušičky díky inteligentní jemné regulaci teploty a jemnému otáčení, které udržují oděvy svěží a zabraňují vzniku nepříjemných pachů. FreshCare+ zanechá skutečně svěžejší oblečení – i hodiny po skončení cyklu.

*FreshCare+ zabraňuje šíření hlavních zdrojů zápachu (uvnitř sušičky) až 6 hodin po skončení sušení. Není kompatibilní s programy určenými pro jemné prádlo a s extra a skříňovými úrovněmi sušení.
 
Tepelné čerpadlo
Výjimečná energetická účinnost. Použitím tepelného čerpadla namísto běžné elektrické spirály můžete dosáhnout stejných výsledků sušení při nižších teplotách: v průměru 40 °C namísto 60 °C.
 
Auto Cleaning
Automatické čištění filtru kondenzátoru - sušička to zvládne za vás.
 
Invertorový motor
Vysoce energeticky účinný motor pracuje s proměnlivými otáčkami, díky tomu disponuje vysokým výkonem a umožňuje také zvláštní péči o vlákna oděvů.
 
Vlna
Program pro jemné sušení vlny.
 
Rychlé sušení
Rychle usušené prádlo. Možnost rychlého programu poskytuje ideální výsledky sušení za kratší dobu.
 
Cyklus pro jemné prádlo
Jemná péče. Tento cyklus zaručuje ideální výsledky sušení a péče o vaše jemné prádlo.
 
Program Džíny
Dokonalý cyklus pro džíny. Program je navržen tak, aby účinně a šetrně vysušil i hustá vlákna džínoviny.
 
Program Hedvábí
Bezpečné sušení hedvábného prádla. Program Hedvábí umožňuje bezpečné sušení hedvábných oděvů při nízkých teplotách.
 
Program Sport
Dokonalý cyklus pro sportovní oblečení. Program je speciálně navržen pro sušení jemného prádla, dokonce i smíšených vláken a zajišťuje vždy ideální výsledky.
 
Nastavitelná úroveň sušení
Pro vaše pohodlí. Tato sušičkou od společnosti Whirlpool je vybavena nastavitelnou úrovní sušení pro ještě větší pohodlí.
 
Odložený start
Ideální plánování času. Funkce odloženého startu umožňuje nastavit spuštění sušícího cyklu na dobu, kdy se vám to nejvíce hodí.
 
Uživatelské rozhraní
Tato sušička Whirlpool je vybavena standardním, uživatelsky přívětivým ovládacím rozhraním.
 
Technologie Wave Motion
Inovativní technologie sušení. Naše technologie Wave Motion zahrnuje speciální asymetrický vzor pohybu v bubnu, který zajišťuje rovnoměrné rozložení prádla a dokonalé výsledky sušení.
 
Povrchu bubnu - Prémium
Tato prémiová sušička se vyznačuje speciální konstrukcí bubnu. Je navržena tak, aby poskytovala vynikající výsledky sušení a dokonalou péči o veškeré vaše prádlo.
 
Design
Výjimečný design. Tato sušička od společnosti Whirlpool vytvoří svým designem z tohoto spotřebiče poutavý doplněk vašeho domova.

 

Nová sušička je vybavena vysoce efektivním, tichým a spolehlivým motorem, na který je po registraci u výrobce poskytována 10 letá záruka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušičky
Hmotnost: 50 kg
Energetická třída: A+++
Kapacita sušení: 9 kg
Automatické čištění filtru kondenzátoru: Ano
Rozměr - hloubka: 649 mm
Rozměr - šířka: 597 mm
Rozměr - výška: 849 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: